Flora Yemek Odası

Ateşler Mobilya

Detay

Alessa TV Ünitesi

Ateşler Mobilya

Detay

Liza Yatak Odası Takımı

Ateşler Mobilya

Detay

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüketici beklentilerine cevap vermek. Bu beklentileri karşılarken; kullanılan modern teknoloji ile kaliteden ödün vermeden, kalitesi fiyatları ile uyumlu, konforlu ve estetik panel mobilya üretmek ve bu üretimlerle ilgili her türlü satış öncesi ve sonrası hizmetleri sunmak.

Sürekli iyileştirmeyi ilke edinerek müşteri beklentilerini aşan kaliteli ürün ve hizmet sunmak.  Rekabetçi üstünlüğünü mevcut değerlerimize bağlı kalarak sağlamak. Modern yönetim sistemlerini benimsemek ve uygulamak.

Vizyonumuz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, ürün geliştirmede sürekli özgünü yaratan, çalışanları, müşteri ve tedarikçileri ile bütünleşmeyi amaçlayan, uluslararası kalite standart ve imajına sahip, kazanan, dağıtıcı ana bayisine ve perakendeci bayisine kazandıran, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket yapısı ile yurtiçinde lider konuma yükselmek ve dünya mobilya sektöründe lider bir firma olmak.

Hakkımızda

1995 yılından günümüze kadar geçen sürede olağan üstü tasarımlar ve yenilikçi ilkeleriyle faaliyete geçen ateşler mobilya, modern ve uzman personeli ile kaliteyi hizmetinize sunmayı amaçlar…

Müşteri ağını her geçen gün arttıran ATEŞLER MOBİLYA, Kdz Ereğli’nin önde gelen sayılı firmaları arasında yer almıştır.